Samling äldre glas
Closed
2020-01-11
719301
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GLAS Samling med fem äldre glas, 1700-1800-1900-tal, slipad dekor, höjd 9-19 cm
nagg förekommer