Esaias Thorén litografi
Closed
2020-01-06
719258
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistiskt landskap, signerad Esaias Thorén 1973, 731/750, litografi, ca 42x50 cm