Cecilia Haupt etsningar
Valmis
2020-01-12
718844
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CECILIA HAUPT, (född 1972): (17) Porträtt, signerade o numrerade, etsningar, varierande mått, oramade