Balthasar Beschey hans krets oljemålning
Valmis
2019-12-27
718799
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BALTHASAR BESCHEY (1700-tal), hans krets: De tre gracerna, olja på pannå, ca 30x23 cm
lagningar, retuscher, färgbortfall