Tallrik samt kopp med fat Kina
2019-12-27
718152
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIK, KOPP MED FAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, polykrom dekor, diameter ca 8-23 cm
Slitage, tallriken med spricka