Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, 1940-tal, mässing, glas med dekor, brännare märkt Kosmos Brenner, Tyskland, total höjd ca 44 cm
Bruksslitage, mikronagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
717852
2019-12-25