Weedon W. Grossmit oljemålning
Valmis
2019-12-23
717535
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
WEEDON W. GROSSMIT (1854-1919): Flickporträtt, signerad och daterad 1879, olja på duk, ca 57x45 cm
Dubblerad