Johannes Andersen soffbord Trensum
Valmis
2019-12-21
716068
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, Trensum, betsad teak, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, höjd ca 50, 160 x 58 cm
Slitage, slagmärke på skivan, repor och fläckar, fot skadad