Emaljskylt
Closed
2019-12-20
715234
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EMALJSKYLT, 1900-talets mitt, Tvättbjörn, ca 47x33 cm
Slitage, rostangrepp vid hålen