Ferd. Lundquist 4 stolar
Valmis
2019-12-18
714705
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FERD. LUNDQUIST & Co, 4 stolar, 1900-talets första hälft, betsat lövtrå, sitser klädda i rändigt tyg, brickmärkta Ferd. Lundquist, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken, repor