Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2019-12-13
713884
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Fjordlandskap, monogramsignerad och daterad IC 1887, olja på duk, ca 60x90 cm
Dukskada