Yemisi Wilson oljemålning
Closed
2019-12-11
713117
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
YEMISI WILSON (född 1968): Självporträtt, signerad och daterad a tergo 19 4/8 98, olja på duk, ca 52x38 cm, oramad
Krackeleringar