Tekanna silver rokokostil
Closed
2019-12-13
713014
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 800 SEK |
TEKANNA, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, lockknopp i form av ros, spår av invändig förgyllning, höjd 22 cm, vikt 696 g