Karmstol Kina
Closed
2019-12-06
710520
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KARMSTOL, Kina, 1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 53 cm
Bruksslitage