Kjell Engman vaser
Valmis
2019-12-10
709597
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KJELL ENGMAN, (3) vaser, glas med polykromt överfång, 1 signerad K Engman, 2 etikettmärkta. 2000-tal, Kosta Boda, höjder 16 - 41,5 cm