Figurin Kina
Valmis
2019-11-30
708521
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FIGURIN, Kina, 1900-talets mitt, soapstone, i form av lejon med unge, höjd inkl sockel ca 11, längd ca 19 cm
Slitage