Karmstol
Valmis
2019-12-01
707993
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-tal, bok, klädd i grönt skinn, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage