Gustavsberg Tea Röd
Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
KARIN BJÖRQUIST, 28 dlr, teservisdelar, flintgods, "Tea röd", Gustavsberg, bestående av, 6 tekoppar med 10 underfat, 12 frukosttallrikar, tekanna, sockerskål med lock samt snipa
Skador: 1 kopp med liten nagg, lock till sockerskål med nagg, 1 kopp ngt missfärgad
705318
2019-11-26