Greta Schalin oljemålning
Closed
2019-11-21
704575
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GRETA SCHALIN (Finland 1897-1993): Stilleben, signerad och daterad G Schalin -70, olja på pannå, 46x55 cm