Axel Nilsson oljemålning
Closed
2019-11-18
703392
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): "Vita pioner", signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 65x49 cm