Tennisspelare
Valmis
2019-12-15
702566
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TENNISSPELARE, SKULPTUR, (1900-tal), patinerad metall, total höjd inkl sockel ca 28 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Patineringen med smärre slitage, attributet (racketen) ngt stukad