VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Valmis
2019-11-16
702493
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 50x61 cm