Golvlampor 1 par
Closed
2019-11-16
700542
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, skaften delvis lindade med läder, 1900-talets tredje kvartal, höjd 133 cm exklusive skärmar,
Bruksslitage, ej funktionstestade.