Serveringsvagn
Closed
2019-11-13
700376
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, valnöt, formpressade brickor, höjd ca 63 samt 53x42
Bruks och ålderselaterat slitage