Johannes Ravn oljemålning
Closed
2019-11-12
699815
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Kustbild, signerad J. Ravn, olja på duk, ca 55x81 cm