Rokokostilspegel 1800-talets andra hälft
Valmis
2019-11-08
699095
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, kvicksilverfolierat glas, förgylld ram i pastellage med dekor av girlander och duvor, ca 103x69 cm
Bortfall i dekoren, åldersrelaterat slitage