Axel Borg oljemålning
Closed
2019-11-04
698066
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
AXEL BORG (1847-1916): Bibelläsning, signerad och daterad 1880, olja på duk, ca 55x35 cm