Matgrupp
Valmis
2019-11-03
697434
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, betsat trä, bestående av matbord, 8 stolar, balusterformad ryggbricka med skuren dekor, 2 iläggskivor vardera 40, stolen sitthöjd ca 45, bordets höjd 76, 163x107 cm
Slitage