Hilding Werner oljemålning
Valmis
2019-10-30
696007
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
HILDING WERNER (1880-1944): Självporträtt, signerad H Werner 1917, olja på duk, 37x32 cm, text atergo "H Werner Tjärnmyra 1917 själfporträtt ofullb. dåligt men likt världskrig"
Dukskador