Helge Holmlund
Valmis
2019-10-31
695917
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HELGE HOLMLUND (1911-1989): Träd, signerad H Holmlund, olja på pannå, ca 26,5x40 cm