F Arnold oljemålning
Closed
2019-10-29
694431
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
F ARNOLD (1900-tal): Landskapsmotiv från Gössweinstein, signerad F Arnold, olja på duk, 32x36 cm