Roland Svensson Möja
Closed
2019-10-30
692498
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm