Wilhelm Wik oljemålning
Valmis
2019-10-24
692296
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WILHELM WIK (1897-1987): Komposition med ko, signerad och daterad Wik -73, olja på pannå, 30x40 cm