Assietter Kina 1700-tal
Valmis
2019-10-25
691547
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ASSIETTER, 9 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 16 cm
Nagg, sprickor