Gungun malm "Raseri"
Closed
2019-10-18
689359
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GUNGUN MALM: "Raseri", väggbonad, textil, monogramsignerad GG- 77, etikettmärkt Kjoltygen vävatelje, Solna, mått ca 140x125 cm
Smärre slitage