Hugo Zuhr oljemålning
Closed
2019-10-16
689219
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 33x46 cm