Alvar Aalto serveringsvagn
Closed
2019-10-13
688907
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
ALVAR AALTO, serveringsvagn, Artek, Finland, märkt Artek 694, skivor i laminat, stomme i björk, vitlaminerade skivor, höjd 56, längd 90 cm
Bruksslitage repor, gummihjulen saknas