Carl Fredrich Brander tillskriven
Valmis
2019-10-10
687863
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
CARL FREDRICH BRANDER (1705-1779), tillskriven: Porträtt av okänd kvinna - bröstbild, olja på duk, 78x63 cm
Dubblerad, retuscher, krackelyt