Antti Lampisuo målning
Valmis
2019-10-10
686915
| Korkein tarjous | 280 EUR |
| Arviointi | 300 EUR |
ANTTI LAMPISUO (1926-2017) Stilleben med citron, signerad samt otydligt daterad, olja på pannå, 60x49 cm