Silversmycken 1960-tal
Valmis
2019-10-07
683738
| Korkein tarjous | 45 EUR |
| Arviointi | 80 EUR |
SILVERSMYCKEN, två ringar storlek 18,5, två hängen, två broscher, Finland 1960-tal, bland annat Kupittaan Kulta.
Smärre slitage.