Jacques Zadig En konstsamlares hem
Closed
2019-10-06
683631
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JACQUES ZADIG (född 1930): Dans, signerad Zadig, olja på duk, ca 82x53 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"