Jacka, 1800-tal

Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal
Jacka, 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACKA, dam, sammet med banddekor, 1800-talets slut, midjemått ca 60 cm

åldersrelaterat slitage

682824

2019-10-11