Takarmatur
Valmis
2019-10-26
682353
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
TAKARMATUR med prismor, 1900-talets början, stomme i mässing, behängd med prismor, dekor med änglar, elektrifierad, höjd ca 97, diameter 45 cm
PROVENIENS: Stopalo