Sven X:et Erixon
Closed
2019-09-26
681311
| Sold for | 7 600 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Kvinnofigur, signerad och daterad Sven Erixon -30, olja på pannå, ca 23x27 cm