Fortunaspel
Closed
2019-10-26
681161
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FORTUNASPEL, 1800-talets mitt, delvis fanérat i mahogny, svarvade ben, höjd ca 102, 136x62 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, smärre skador