Kamferkista Kina 1900-tal
Closed
2019-09-28
680935
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, rikt skuren dekor, hasp och lås i mässing, nyckel finns, höjd ca 60, 105 x 51 cm
Slitage, märken