Börje Såndberg oljemålning
Closed
2019-09-18
679298
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BÖRJE SÅNDBERG (1908- 1993): Porträtt av Ylfwa Leijonhufvud, signerad B Såndberg 34, olja på duk, ca 176x66 cm