Joakim Allgulander Sommar
Valmis
2019-09-28
679068
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Unexpected emptiness", signerad Joakim Allgulander, 108/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm