Karl-Erik Ekselius soffbord
Valmis
2019-09-21
678466
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARL-ERIK EKSELIUS, "Krysset", soffbord, skiva fanerat i teak, benställnig i ek, höjd 54, 126x61 cm
Slitage