Pablo Picasso färglitografi
Valmis
2019-09-14
677088
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket,
bladstorlek 26,5x35 cm